Robert Betka

prezes zarządu w spółce Grupa Jaguar SA

członek zarządu Jaguar Inwestycje Sp. z o.o.

reprezentujący spółkę Jaguar Inwestycje Sp. z o.o. Sp. komandytowa

członek rady nadzorczej Gdyńskiej Grupy Finansowej SA

Robert Betka (ur. 1968) studiował na Politechnice Gdańskiej oraz na uniwersytecie Erasmus University Rotterdam w Holandii. Już podczas studiów w Holandii założył swoją pierwszą działalność gospodarczą, której obszar działań szybko rozszerzył na teren Francji i Grecji . W 1996 roku po powrocie do Polski rozpoczął współpracę z firmami z branży ubezpieczeniowej (Nationale-Nederlanden – manager zespołu, Royal PBK – dyrektor oddziału, ERGO Hestia – dyrektor sprzedaży). W 2001 roku założył firmę Pomorskie Centrum Usług Finansowych, działającą w branży pośrednictwa finansowego – wieloletniego lidera sprzedaży kredytów hipotecznych w Polsce północnej. Od 2006 roku rozszerzył swoje działania o obrót i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W 2009 roku został współzałożycielem i prezesem zarządu firmy Grupa Jaguar Sp. z o.o.

Żródło: http://www.grupajaguar.pl

 

W spółce Grupa Jaguar S.A. Robert Betka pełni funkcję prezesa zarządu. W listopadzie i grudniu 2016 r. Robert Betka sprzedał ponad 80% akcji Grupy Jaguar SA.

Robert Betka jest także członkiem zarządu Jaguar Inwestycje Sp. z o.o. oraz reprezentuje spółkę Jaguar Inwestycje Sp. z o.o. Sp. komandytowa, jest także członkiem rady nadzorczej Gdyńskiej Grupy Finansowej SA.